Crazy Balls

Crazy Balls Nokia Series 40 2.09

Przeciętna gra logiczna na Nokia S40

Crazy Balls Free to gra logiczna na telefony Nokia Series 40, w której musisz ustawiać w jednej linii po trzy, lub więcej, kulek tego samego koloru. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwo się gra
  • Wiele poziomów

Wady

  • Nużące rozgrywki
  • Mdła grafika
  • Brak rankingu online

Niezły
5

Crazy Balls Free to gra logiczna na telefony Nokia Series 40, w której musisz ustawiać w jednej linii po trzy, lub więcej, kulek tego samego koloru. 

Nie tak szalone, jak się może wydawać

Nazwa gry wydaje się być mocno przesadzona. Już po pierwszej rozgrywce odnosi się wrażenie, że gra powinna raczej zostać nazwana Normal Balls lub Average Balls, jako że z szaleństwem nie ma ona nic wspólnego. Można wręcz powiedzieć, że jest raczej mdła. Nie ma w niej absolutnie nic zwariowanego.

Podobnie jak w innych grach tego typu, w Crazy Balls Free musisz ustawić w linii przynajmniej trzy pasujące do siebie kolorem kule. Im więcej stworzysz takich rzędów, tym więcej punktów dostaniesz i przejdziesz do kolejnego poziomu. W grze dostępnych jest 100 poziomów i dwa tryby: łatwy i trudny.

Jak grać w Crazy Balls

W Crazy Balls Free nie ma tutorialu tłumaczącego zasady, ale gra jest bardzo prosta i bez problemu zrozumiesz, co robić. Zwłaszcza, jeśli znane Ci są inne gry tego gatunku na Nokia S40, takie jak Bejeweled, Candy Cup Saga czy Candy Pop Saga. Musisz po prostu wskazać na konkretną kulę aby ją aktywować, a następnie dotknąć ekran w miejscu, w które chcesz daną kulę przesunąć (ruch musi się odbyć w sąsiadującym polu).

Nieciekawa grafika

Pod względem graficznym gra jest dość rozczarowująca. Sama plansza prezentuje się nie najgorzej, jest kolorowa i miła dla oka. Jednak animacja jest bardzo słaba, a ogólny efekt wizualny sprawia wrażenie, że twórcy raczej nie stawiali na interesujące rozwiązania graficzne. 

Werdykt

Crazy Balls przypomina grę Candy Crush w wersji na telefon Nokia, lecz dużo mniej przyjemną. Gra pomoże Ci zabić czas, ale nic ponadto.  

Crazy Balls

Download

Crazy Balls Nokia Series 40 2.09

Opinie użytkowników o Crazy Balls